in

Álláslehetőség a Szerencsejáték Zrt.-nél

Álláslehetőség a Szerencsejáték Zrt.-nél.

FELADATAI

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres Call Center operátori pozícióba

  • Terminálkezelők részéről felmerülő, kérések, problémák megoldása, segítségnyújtás.
  • Bejövő és kimenő hívások fogadása és indítása, után követése.
  • Minden beérkező probléma, gyors és hatékony megoldása a megadott előírásoknak megfelelően.
  • Egyszerű technikai problémák elhárítása, tanácsadás és segítségnyújtás az ügyfelek bármilyen kérdéseiben.
  • Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén.ELVÁRÁSOK
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat (call center, telefonos értékesítő, vevőszolgálati munkatárs)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság, lényegre törő, meggyőző kommunikáció, kitartás.
  • Határozott, udvarias fellépés, stressz tűrő képesség,
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekELŐNYT JELENT
  • Összetettebb ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • Lottózói terminálkezelésben szerzett tapasztalatJELENTKEZÉS

    Jelentkezni lehet írásban „Call Center„ jeligére, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a következő e-mail címen: [email protected]

    Jelentkezési határidő: 2016. február 15.

Szólj hozzá!

Zajlik a Burker King – Csábítás játéka

Magic Milk nyereményjáték – nyerj ajándékcsomagot