in

Úszó vb 2022 mai program magyarok

Hirdetés

Úszó vb 2022 mai program magyarok

JÚNIUS 20., hétfő:

Úszás:
előfutamok (9.00):
férfi 50 m mell (Gál Olivér)
női 200 m gyors (Pádár Nikolett)
férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás)
férfi 800 m gyors (Kalmár Ákos)

elődöntők, döntők (18.00):
férfi 200 m gyors DÖNTŐ
női 1500 m gyors DÖNTŐ
férfi 50 m mell elődöntő
női 100 m hát DÖNTŐ
férfi 100 m hát DÖNTŐ
női 200 m gyors elődöntő
férfi 200 m pillangó elődöntő
női 100 m mell DÖNTŐ

Műúszás:
9.00: egyéni, szabadprogram, selejtező
14.00: vegyes páros, rövid program, döntő
16.00: szabad kombináció, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Kolumbia (női)

JÚNIUS 21., kedd:
Úszás:
előfutamok (9.00):
női 50 m hát (Komoróczy Lora Fanni)
férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
férfi 200 m vegyes (Kós Hubert, Török Dominik Márk)
női 200 m pillangó (Kapás Boglárka, Hosszú Katinka)
4×100 m vegyes vegyesváltó

elődöntők, döntők (18.00):
férfi 800 m gyors DÖNTŐ
női 200 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 m gyors elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
férfi 50 m mell DÖNTŐ
női 200 m pillangó elődöntő
férfi 200 m vegyes elődöntő
4×100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ

Műúszás:
9.00:
 páros, szabadprogram, B-csoport, selejtező
12.00: páros, szabadprogram, A-csoport, selejtező
16.00: csapat, rövid program, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Montenegró (férfi)

JÚNIUS 22., szerda:

Úszás:
előfutamok (9.00):
női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni)
férfi 200 m hát (Telegdy Ádám, Kovács Benedek Bendegúz)
női 200 m mell (Békési Eszter)
férfi 200 m mell
női 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

elődöntők, döntők (18.00):
női 200 m pillangó DÖNTŐ
női 100 m gyors elődöntő
férfi 100 m gyors DÖNTŐ
női 50 m hát elődöntő
férfi 200 m mell elődöntő
férfi 200 m vegyes DÖNTŐ
női 200 m mell elődöntő
férfi 200 m hát elődöntő
női 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ

Műúszás:
10.00: 
csapat, szabadprogram, selejtező
16.00: egyéni, szabadprogram, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Olaszország (női)

JÚNIUS 23., csütörtök:

Úszás:
előfutamok (9.00):
férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
női 200 m hát (Burián Katalin, Molnár Dóra)
férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim)
női 50 m pillangó (Varga Dominika)
férfi 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
női 800 m gyors (Késely Ajna)

elődöntők, döntők (18.00):
női 100 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 200 m hát elődöntő
férfi 50 m gyors elődöntő
női 200 m mell DÖNTŐ
férfi 200 m hát DÖNTŐ
női 50 m pillangó elődöntő
férfi 200 m mell DÖNTŐ
férfi 4×200 m gyorsváltó

Műúszás:
10.00: 
csapat, highlight, selejtező
16.00: páros, szabadprogram, döntő

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Brazília (férfi)

JÚNIUS 24., péntek:

Úszás:
előfutamok (9.00):
női 50 m gyors (Senánszky Petra)
férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Szentes Bence)
női 50 m mell (Sztankovics Anna)
4×100 m vegyes gyorsváltó
férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos)

elődöntők, döntők (18.00):
női 50 m pillangó DÖNTŐ
férfi 50 m gyors DÖNTŐ
női 50 m gyors elődöntő
női 50 m mell elődöntő
férfi 100 m pillangó DÖNTŐ
női 200 m hát DÖNTŐ
férfi 50 m hát elődöntő
női 800 m gyors DÖNTŐ
4×100 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

Műúszás:
10.00: 
vegyes páros, szabadprogram, selejtező
16.00: csapat, szabadprogram, döntő

Vízilabda:
21.00: 
Magyarország–Kanada (női)

JÚNIUS 25., szombat:

Úszás:
előfutamok (9.00):
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 4×100 m vegyesváltó
női 4×100 m vegyesváltó

döntők (18.00):
férfi 50 hát
női 50 m mell
férfi 1500 m gyors
női 50 m gyors
női 400 m vegyes
férfi 4×100 m vegyesváltó
női 4×100 m vegyesváltó

Műúszás:
13.30: 
vegyes páros, szabadprogram, döntő
15.00: csapat, highlight, döntő
16.30: gála

Vízilabda:

21.00: Magyarország–Grúzia (férfi)

JÚNIUS 26., vasárnap:

Nyílt vízi úszás:
13.00: Váltó, 6 km (Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)

Műugrás:
9.00: férfi szinkron 3 m, selejtező
12.00: női torony, selejtező
16.00: férfi szinkron 3 m, döntő
18.30: női torony, középdöntő

JÚNIUS 27., hétfő:

Nyílt vízi úszás:
9.00: férfi 5 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)
12.00: Nyílt vízi úszás, női 5 km (Rohács Réka, Balogh Vivien)

Műugrás:
9.00: férfi 3 m, selejtező
16.00: férfi 3 m, középdöntő
19.00: női torony, döntő

JÚNIUS 28., kedd:

Műugrás:
10.00: férfi szinkron torony, selejtező 
16.00: 
férfi 3 m, döntő
19.00: férfi szinkron torony, döntő

JÚNIUS 29., szerda:

Nyílt vízi úszás:
8.00: női 10 km (Olasz Anna, Balogh Vivien)
12.00: Nyílt vízi úszás, férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Betlehem Dávid)

Műugrás:
10.00: női 1 m, selejtező
14.30: 3/10 m csapatverseny, döntő
17.00: 
női 1 m, döntő
19.00: vegyes szinkron 3 m, döntő

JÚNIUS 30., csütörtök:

Nyílt vízi úszás:
9.00: férfi, női 25 km (Gálicz Péter, Kalmár Ákos, Olasz Anna, Rohács Réka)

Műugrás:
9.00: női szinkron torony, selejtező
12.00: férfi 1 m, selejtező
17.00: férfi 1 m, döntő
19.00: női szinkron torony, döntő

JÚLIUS 1., péntek:

Műugrás:
10.00: női 3 m, selejtező
16.00: női 3 m, középdöntő
19.00: vegyes szinkron torony, döntő

JÚLIUS 2., szombat:

Műugrás:
10.00: férfi torony, selejtező
16.00: férfi torony, középdöntő
19.00: női 3 m, döntő

JÚLIUS 3., vasárnap:

Műugrás:
11.00: női szinkron 3 m, selejtező
15.00: női szinkron 3 m, döntő
17.00: férfi torony, döntő

Ez a cikk Úszó vb 2022 mai program magyarok először a Retromuzsika.hu. oldalunkon jelent meg.

Szólj hozzá!

ValóVilág 11 jelentkezés – infok itt!

Bevásárlólista kvíz 7. – Csak a memóriádra lesz szükség!