in

Fradi BL-selejtező: Slavia Praha – Ferencváros: online közvetítés, live stream

Fradi BL-selejtező: Slavia Praha – Ferencváros: online közvetítés, live stream.

Az előző idényben csoportkörös Ferencváros házigazdaként 2-0-ra legyőzte a Slavia Praha csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában, a párharc első, szerdai mérkőzésén.

A hazaiak Taras Kacharaba öngóljával kerültek előnybe a szünet előtt, a második félidő elején pedig Ihor Haratin büntetőből növelte a különbséget. Közvetlenül ezután Tokmac Nguen lépett ki óriási ziccerben, de lábon lőtte a Slavia kapusát.

A visszavágót kedden rendezik a cseh fővárosban. A továbbjutóra a román CFR Cluj vagy a svájci Young Boys vár a BL-selejtező utolsó, negyedik körében. A párharc vesztese átkerül az Európa-liga selejtezőjébe, ahol a negyedik, utolsó fordulóban a horvát Dinamo Zagreb és a lengyel Legia Warszawa párharcának vesztesével mérkőzik.

Augusztus 10., kedd

JÁTSSZ MA IS ÉS NYERJ! LOTTÓZZ AKÁR INGYEN!
Próbáld ki és nyerj valódi pénzt! KLIKK!

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n:

Labdarúgás

2021.08.10 18:30 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, visszavágó, Slavia Praha – Ferencvárosi TC