in

EB-selejtező: Görögország – Magyarország: élő közvetítés, live stream, live score

EB-selejtező: Görögország – Magyarország : élő közvetítés, live stream, live score.

A magyar labdarúgó-válogatott akár az egyenes kvalifikációt jelentő második helyet is megszerezheti Európa-bajnoki selejtezőcsoportjában, amennyiben az utolsó, vasárnapi fordulóban több pontot szerez Görögország vendégeként, mint az előtte álló Románia a Feröer-szigeteken.

eb_selejtezo    A második románok – csütörtöki döntetlenjük után – mindössze egyetlen ponttal előzik meg Bernd Storck szövetségi kapitány csapatát, amely a harmadik helynél már nem végezhet rosszabb pozícióban, ezáltal legalább pótselejtezőt játszhat majd, hogy kijusson a franciaországi kontinensviadalra. Az egymás elleni eredményeknek köszönhetően – Bukarestben 1-1, Budapesten 0-0 lett – az is elég a magyaroknak az előzéshez, ha egy pontot szereznek Pireuszban, míg a románok kikapnak Tórshavnban.

A csoport harmadik meccsén a már biztos Eb-résztvevő északírek Finnországba látogatnak.
Amennyiben Magyarország harmadik marad, akkor nem számít, milyen eredményt ér el a tavaly világbajnoki nyolcaddöntős, a csoportban viszont biztosan utolsóként záró és jelenleg nyeretlen görögök vendégeként. A sereghajtó elleni eredményeket a harmadik helyezettek összevetésénél ugyanis nem veszik figyelembe. A legjobb szintén pótselejtező nélkül kijut az Eb-re, s ezen a tabellán jelenleg a magyarok állnak az élen.

A labdarúgó Eb-selejtező F csoportjának 10., utolsó fordulója (vasárnap):
Görögország-MAGYARORSZÁG, Pireusz 18.00
Feröer-szigetek – Románia, Tórshavn 18.00
Finnország – Észak-Írország, Helsinki 18.00

JÁTSSZ MA IS ÉS NYERJ! LOTTÓZZ AKÁR INGYEN!
Próbáld ki és nyerj valódi pénzt! KLIKK!

6. Görögország        9  –  3  6   3-11   3

A Görögország – Magyarország EB-selejtező mérkőzés október 11-én vasárnap 17:45-től élőben az M4-en!