in

Álláslehetőség a Szerencsejáték Zrt.-nél – február 22-ig jelentkezhetsz

Álláslehetőség a Szerencsejáték Zrt.-nél.

Lottózói eladó

FELADATAI

A Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója munkatársat keres veszprémi lottózójába szerencsejáték értékesítésre, helyettesítő eladó munkakörbe, egyenlőtlen munkaidő beosztással, részmunkaidőben, határozott időre.

ELVÁRÁSOK

JÁTSSZ MA IS ÉS NYERJ! LOTTÓZZ AKÁR INGYEN!
Próbáld ki MOST és nyerj valódi pénzt!

középfokú iskolai végzettség (érettségi)
értékesítési gyakorlat
jó kommunikációs készség
rugalmasság és mobilitás
erkölcsi feddhetetlenség

ELŐNYT JELENT
a veszprémi lakcím

Fényképes önéletrajzát és iskolai végzettségét igazoló okmány másolatát 2016. február 22-ig az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Szerencsejáték Zrt Pécsi Értékesítési Régió

7621 Pécs, Irgalmasok u. 10.

E-mail: [email protected]

Jelentkezési határidő: 2016. február 22.

Szólj hozzá!

Nescafé 3in1 nyereményjáték 2016

Stop.Shop nyereményjáték – okostelefon, tablet a nyeremény